Matplast

19.04.2016

Warto wiedzieć
Producent Okien, Okna PCV

W miejscach trudno dostępnych, przeszkleniach wystawionych na bezpośrednie działanie słońca i deszczu (fasady, ogrody zimowe, przeszklenia dachu) dobrym rozwiązaniem jest stosowanie jest szyb samoczyszczących.

Czym szyba jest mocniej nasłoneczniona i bardziej narażona na działanie deszczy tym lepiej działa funkcja samooczyszczenia. Przeszklenia tego typu nie nadają się do stosowania wewnątrz pomieszczeń, efekt samooczyszczenia szkła uzyskuje się przez pokrycie niewidoczną mineralną substancją powierzchni szyby zewnętrznej podczas procesu produkcji. Warstwa ta nadaje powierzchni szkła bardzo wysoką wytrzymałość.

Usuwanie zanieczyszczeń nagromadzonych na zewnętrznej powierzchni szyby odbywa się dzięki działaniu promieni UV, światła i wody (promienie UV powodują rozkład brudu organicznego, a spływająca woda eliminuje rozłożone resztki i pyły mineralne). Szkło tego typu nadaje się do zabudowy świetlików, okien i drzwi balkonowych, werand, lukarn, ogrodów zimowych, witryn zewnętrznych oraz elewacji. Należy je stosować w miejscach cechujących się wysokim zanieczyszczeniem, w miejscach o dużym nasileniu ruchu oraz o sporym zapyleniu.

Producent okien ze zdolnego śląska!

nIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA NA STRONIE, LUB DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO POD NUMER:

nasi partnerzy

outlet