Matplast

12.06.2017

Warto wiedzieć
Producent Okien, Okna PCV

Rolety zewnętrzne, coraz chętniej montowane w domach jednorodzinnych, zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem i podglądaniem przez sąsiadów czy przechodniów. Na rynku dostępne są tradycyjne rolety manualne oraz różnego rodzaju systemy elektryczne, w tym bezprzewodowe.

Rolety ręczne charakteryzują się najbardziej uciążliwą obsługą, gdyż podnoszenie i opuszczanie każdej rolety trzeba wykonywać oddzielnie, co zajmuje od kilku do kilkunastu sekund. Należy również dobrze dobrać rodzaj zwijacza do wymiarów i ciężaru danej rolety, aby jej obsługa była możliwie jak najłatwiejsza.

Bez wątpienia rolety elektryczne dają dużo większą wygodę ich użytkowania. Podnoszenie i opuszczanie rolet odbywa się za pomocą przycisków, które możemy umieszczać bezpośrednio przy roletach lub jako skupione w jednym panelu, podobnie jak tradycyjne włączniki światła czy gniazdka elektryczne.

Wygodne jest również umieszczenie w panelu dla danego pomieszczenia przycisku, umożliwiającego podnoszenie i opuszczanie od razu wszystkich rolet.

Jakie rolety zewnętrzne wybrać? Jeśli dysponujemy nieco większym budżetem to warto przyjrzeć się systemom elektrycznym.

Producent okien ze zdolnego śląska!

nIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA NA STRONIE, LUB DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO POD NUMER:

nasi partnerzy

outlet