Matplast

Skontaktuj się

Kontakt z naszym zespołem

Artur Kołodziejski

Artur Kołodziej

Członek zarządu

Robert Bagrowski

Robert Bagrowski

Członek zarządu

rbagrowski@matplast.pl

Joanna Wróbel-Barwińska

Joanna Wróbel-Barwińska

Prezes Zarządu

jwrobel@matplast.pl

Karolina Majeran

Karolina Majeran

Doradca Handlowy

ul. Kłodzka 28, 57-402 Nowa Ruda

+48 74 872 66 66 biuro@matplast.pl

Tomasz Skotnicki

Doradca Handlowy

ul. Połabska 22, 57-300 Kłodzko

+48 74 865 36 66 biuro.klodzko@matplast.pl

Joanna Dziubińska, Barbara Jaślikowska

DORADCA HANDLOWY

Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław

+48 735 200 736 salon@avanport.pl

Joanna Kowalska-Morawicka

Koordynator działu handlowego

+48 602 331 097 jkowalska@matplast.pl

Dawid Adamski

Dawid Adamski

Kierownik regionalny

+48 606 660 074 dadamski@matplast.pl

Rafał Czerwiński

Rafał Czerwiński

Kierownik regionalny

+48 606 660 068 rczerwinski@matplast.pl

Marcin Ćwikła

Marcin Ćwikła

Kierownik Regionalny

+48 734 109 453 mcwikla@matplast.pl

Kamil Kowalski

Kamil Kowalski

Doradca techniczno-handlowy

+48 664 107 519 kkowalski@matplast.pl

Robert Krauze

Robert Krauze

Doradca techniczno-handlowy

+48 539 970 000 rkrauze@matplast.pl

Krzysztof Parcheniak

Krzysztof Parcheniak

Doradca techniczno-handlowy

+48 734 109 454 kparcheniak@matplast.pl

Emil Sowiżdżał

Emil Sowiżdżał

Kierownik regionalny

+48 606 144 391 esowizdzal@matplast.pl

Grzegorz Stochniał

Grzegorz Stochniał

Kierownik regionalny

+48 606 666 022 gstochnial@matplast.pl

Daniel Szewieło

Daniel Szewieło

Doradca techniczno-handlowy

+48 698 992 346 dszewielo@matplast.pl

Artur Kupczyk

Artur Kupczyk

VERKAUFSKOORDINATOR

+48 604 566 143 akupczyk@matplast.pl

Daniel Nogaj

Daniel Nogaj

VERKAUFSKOORDINATOR

+48 606 781 500 +49 151 257 63 771 dnogaj@matplast.pl

Tomasz Szustakowski

Tomasz Szustakowski

VERKAUFSKOORDINATOR

+48 606 660 072 +49 151 55 24 03 01 tszustakowski@matplast.pl

Marcin Szablewski

Marcin Szablewski

Verkaufskoordinator

+48 664 445 588 mszablewski@matplast.pl

Anna Zgórecka-Płachetka

Anna Zgórecka-Płachetka

Responsable Service Vente Francja

+48 735 200 733 aplachetka@matplast.pl

Anna Garncarz

Anna Garncarz

Export Manager Niemcy

+48 735 200 737 agarncarz@matplast.pl

Katarzyna Paczyńska

Export Manager

+48 735 200 739 kpaczynska@matplast.pl

Piotr Cieślak

Piotr Cieślak

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

produkcja@matplast.pl

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Technolog działu ślusarki aluminiowej i rolet

mrogowski@matplast.pl

Celina Kalita

Celina Kalita

Kierownik Działu Kontroli Jakości

ckalita@matplast.pl

Jacek Szarowicz

Kierownik Magazynu

jszarowicz@matplast.pl

Sebastian Zamojski

Sebastian Zamojski

Kierownik grup montażowych

szamojski@matplast.pl

Andrzej Hagel

Logistyk

ahagel@matpalst.pl

Iweta Popławska

Iweta Popławska

Specjalista ds. logistyki

ipoplawska@matplast.pl

Ewa Zygadło

Ewa Zygadło

Główny księgowy

gl.ksiegowy@matplast.pl

Małgorzata Worek

Małgorzata Worek

Specjalista ds. Kadrowych

kadry@matplast.pl

Anna Osicka

Specjalista ds. Administarcyjno finansowych

finanse@matplast.pl

Katarzyna Zygadło

Specjalista ds. Administarcyjno finansowych

kzygadlo@matplast.pl

Anna Niewiadomy-Jaszczyszyn

Specjalista ds. Administarcyjno finansowych

+48 604 562 200 aniewiadomy@matplast.pl

Paweł Gajewski

Paweł Gajewski

Informatyk

pgajewski@matplast.pl

ATFenster

ATFenster

at-fenster.de

Minervastr. 50, 46419 Isselburg, Deutschland

015 738 381 287 info@at-fenster.de

znajdź doradcę w twojej okolicy

JESTEŚMY Z DOLNEGO ŚLĄSKA!

Producent okien ze zdolnego śląska!

nIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA NA STRONIE, LUB DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO POD NUMER:

nasi partnerzy

outlet