Matplast
Okna PCV, Drzwi Zewnętrzne
Logo Schüco Oznaczenie CE

Drzwi przesuwne HST Living Slide

Rozwój budownictwa, nowoczesne trendy architektoniczne i rosnące wymagania klientów spowodowały, że coraz częściej wybieraną opcją „suwanki” są drzwi PODNOSZONO – PRZESUWNE HST, określane też jako SLIDE lub HST-SLIDE.

System ten funkcjonuje podobnie jak drzwi PSK, jest to jednak dużo bardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie, które daje jeszcze większe możliwości i swobodę aranżacji przestrzeni. Konstrukcje te, przy użyciu maksymalnie dużych przeszkleń, pozwalają zabudować otwór kilkumetrowej szerokości.

Ich specjalna budowa umożliwia utrzymanie najwyższych parametrów stabilności, szczelności, izolacji termicznej i akustycznej oraz bezpieczeństwa.

Cecha najważniejsza to niezwykle szerokie profile, w tym niemal zlicowany z podłożem próg, którego przekraczanie nie sprawia najmniejszych problemów. Poziom komfortu podnoszą dodatkowo mechanizmy jezdne i okuciowe, dzięki którym drzwi HST pracują lekko i bardzo płynnie, pomimo swych okazałych rozmiarów i wagi.

Drzwi Zewnętrzne, Matplast
Logo Schüco Oznaczenie CE Gwarancja trzy lata

Drzwi PCV Standard CT70 uchylno-przesuwne

Rodzajem konstrukcji, które wpisały się już na stałe w nowoczesne budownictwo są DRZWI UCHYLNO – PRZESUWNE, zwane też PSK lub HKS, a powszechnie określane jako „suwanka”, „patio” czy „drzwi tarasowe”. Obecnie bardzo często zastępują one klasyczne dwu- i wieloskrzydłowe drzwi balkonowe, przede wszystkim ze względu na swą funkcjonalność oraz możliwość wykonania konstrukcji o większych szerokościach i bardzo dużych przeszkleniach.

Zaletą tego typu rozwiązań jest trwałość i stabilność działania oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni – przesuw i zachodzenie części ruchomej za część stałą nie wymusza pozostawienia dodatkowego miejsca wewnątrz pomieszczenia. Zastosowanie tzw. automatu, wspomagającego otwieranie i zamykanie skrzydła podczas obrotu klamki, pozwala z kolei na jeszcze większą łatwość i wygodę obsługi.

Producent okien ze zdolnego śląska!

nIE ZWLEKAJ! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ, KORZYSTAJĄC Z FORMULARZA NA STRONIE, LUB DZWONIĄC BEZPOŚREDNIO POD NUMER:

nasi partnerzy

outlet